MPO adabakia Panel

MPO adabakia Panel

OrokorraXehetasunak Jatorrizko lekua: Zhejiang, Txina (kontinentala)Markaren izena: YuhuiEreduaren zenbakia: YH-MPO-36Elementuaren izena: 24 portu SC / FC / ST / LC rack muntatzeko siecor zuntz optikoko adabaki panelaMateriala: altzairu hotzeko ijezketaEgokitzailea: SC / FC / LCEdukiera: 24/48 coreN......

Bidali kontsulta

Produktuaren Deskribapena

Orokorra


Xehetasunak


Jatorrizko lekua: Zhejiang, Txina (kontinentala)
Markaren izena: Yuhui
Ereduaren zenbakia: YH-MPO-36
Elementuaren izena: 24 portu SC / FC / ST / LC rack muntatzeko siecor zuntz optikoko adabaki panela
Materiala: altzairu hotzeko ijezketa
Egokitzailea: SC / FC / LC
Edukiera: 24/48 core
Neurriak: W: 19 "x H: 1U x D: 300mm
pisua (kg): 4.5kg
IP kalifikazioa: IP65
Kolorea: grisa edo beltza
Enbalatzeko: 1pcs / kutxa
Ziurtagiria: ISO9001




Enbalatzea eta entrega

Paketearen xehetasunak 1pcs / barruko kaxa
5pcs / Carton.

Entrega-epea 10 eguneko epean


MPO Kaseteak MPO adabaki panela


Produktuaren Deskribapena


 
zehaztapenak
1. Ingurumen tenperatura: -25â „ƒ ~ + 45â„ ƒ
2. Hezetasun erlatiboa: â% 85% 85 (30 ºƒ)
3. Atmosferako presioa: 70 ~ 106KPa
4. Erresistentzia isolatua: â: ¥ 2Ã — 10MÎ © / 500V (DC)
5. Intentsitateaâ & # x20AC; )15KV (DC) / 1minno txinparta eta arku heganik ez
6. Zuntz tolestutako erradioa 40mm baino gehiago bermatzen da: â ‰ ¥ 40mm
7. Materiala: Altzairu hotzeko ijezketa
8. Kalitate handiko akabera, ertz zorrotzik gabe.
9. Aldaketa duplex edo simplex egokitzailearentzako panelarekin, zure aplikazio errealarekin erraz konbinatu daiteke.
 

Egokitzeko egokitzaile motak: FC, SC, LC / Duplex.

 
Deskribapena:

19 Inch Fiber Optic Patch Panel

Aurrealdeko panelen xasea 19 hazbeteko 1U labaineko panela da, bi zatitan: txano irristakorra eta aurreko panela, egokitzaile optikoak jasotzen dituena. Bi piezen eraikuntzaren malgutasunari esker, txasearen stocka mantentzea ahalbidetzen duzu eta, ondoren, aurreko panel egokia erantsi behar duzu.

 

Ezaugarri Teknikoak:


Armarioak zigilatze-maila ona du IP65 babes maila batekin.

Armairua lapurretarako sarraila, segurtasuna eta fidagarritasuna ditu, bandalismoarekiko erresistenteak diren funtzioekin. Armairuak kablearen sarrera eta irteerako egitura malgua du eta barneko lotura egitura du. Eragiketa guztiak aurrean egiten dira.


Lurra modua: armairuak bi lurra ditu. Bata lurra babestea da kablearen errefortzua lurrarekin lotzeko, eta beste bat armairuaren etxebizitza lurra da. Lurreko bi sistemak ez daude elkarren artean lotuta. Makineria etxearen lurrarekin bereizten dira beren lurreko kablearekin.
Zinta eta kable arruntetan aplikagarria da. Armairuaren atea aurrealdean edo atzeko zein atzeko aldetik bakarrik hornituta egon daiteke. Zuntzak banatzeko eta biltegiratzeko espazio egokia dago, baita zuntz erraldoi errailak edukitzeko ere. Erabiltzaileak funtzionatzeko egokiak diren kako zintzilikariak.
Zintzilikazio zuzeneko eremua armairuaren barnean bereziki hornituta dago; bi muturretan kableak lotura zuzeneko eremuan konektatuta daude.

Babes maila: IP65
Lan egiteko uhin luzera estandarra: 850nm, 1310nm. 150nm
Presioztapena: presioaren kasuan ez dago matxurarik edo flashoverrik 3000 km (DC) / 1 minutuko armairuaren eta lurreko gailuaren metalezko lanaren artean.
Isolamenduarekiko erresistentzia: armairuaren eta lurreko gailuaren metalezko lanaren arteko isolamendu-erresistentzia. â ¥ 2x10MÎ © / 500V (DC)
C-ko azalera bakoitzak presio bertikala> 980N izan dezake. Atearen kanpoaldean dagoen atea irekita dagoenean presio bertikala> 200N izan daiteke.
Kablearen finkapen-posizioa 1000N-ko tenkadura-indarraren eragilea izan daiteke, baita hiru aldiz birziklagarria den ± 90º-ko tenperatura ere
Kurbadura erradioa> 40mm

 
Neurriak eta edukiera:


 

 

 

 

Packaging eta Shipping

BAG
BOX
CARTON
1pcs
1pcs/box with sticker
5boxes / Carton


zehaztapenak:

Material
Altzairua hotzean kutxa jartzeko, ABS erretilua
Eragiketa tenperatura
-40Â º C ~ + 60A º C
Hezetasun erlatiboa
<% 95 (+ 40A º C)
Erresistentzia isolatua
â ¥ 2x10MÎ © / 500V (DC)
Dimension
19 "x 1U
Moduluen zirrikituak
1/2/3/4/5 / 6pieces 12 nukleo banatzeko erretilua
aforoa
24core (12core, 24core, 48core, 72core, 96core, 144core eskuragarri dago)
Instalatzeko metodoa (aurrez aurre)
Solairua / horma muntatuta / zutoinean / rack muntatuta / korridorean muntatuta / armairuan


Gure Zerbitzuak

 
LOGO
Yuhui logotipoa edo BETI ZURE ESKAKIZUNA
laginak
Eman 3 egunetan
Kalitatea Bermatzeko
5 urte
Salmenta osteko zerbitzua
Eman zerbitzu profesionala eta azkarra, arazorik baduzu


Hot Tags: MPO adabakia Panel, Txina MPO adabakia Panel, MPO adabakia Panel fabrika, MPO adabakia Panel fabrikatzaile, MPO adabakia Panel hornitzaileak, MPO adabakia Panel prezioa, Erosi MPO adabakia Panel, pertsonalizatu MPO adabakia Panel

Produktuen etiketa

Kategoria erlazionatuak

Bidali kontsulta

Mesedez, jar zaitez beheko formularioan zure kontsulta emateko. 24 ordutan erantzungo dizugu.
验证码,看不清楚?请点击刷新验证码